قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه اینترنتی مس شهر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی مس شهر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات مس شهر

تعریف مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مس شهر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی مس شهر استفاده می‏‌کنید. سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید. یا به فروشگاه مس شهر ایمیل می‏‌زنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما تایید می‌‏کنید که فروشگاه مس شهر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه مس شهر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی مس شهر را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی مس شهر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند. از آن ها محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی مس شهر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی مس شهر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی مس شهر به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مس شهر. حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه مس شهر محفوظ است.فروشگاه اینترنتی مس شهر در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید. مشتری با ورود به سایت فروشگاه می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد. تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی مس شهر همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند. تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر می باشد. اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است. که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. فروشگاه اینترنتی مس شهر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌ های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۴۸ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه اینترنتی مس شهر اطلاع داده شود.کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به فروشگاه اینترنتی مس شهر ارسال شود.