درباره ما

انتخاب صنایع دستی، احترام به روح انسانی و باطن طبیعی جهان هستی است. زیرا  صنایع دستی با هنر ، عشق ، تعمق ، احساس و روح فردی عجین شده است. بنام هنرمند که همانند خالق زیبایی های هستی نقش در نقش می آفریند.

درباره ما
درباره ما

ظروف مسی دست ساز فواید و زیبایی های منحصر به خودش را در مقایسه با سایر ظروف دارد. همچنین زیبا تر آنکه برای بسیاری از ما تداعی گر خاطرات شیرین گذشته است. افراد تمایل زیادی به استفاده از این ظروف را داشته باشند. اما به دلیل عدم دسترسی آسان به بازار های توزیع و کمیاب بودن این محصول، در بازار به راحتی نمی توانند این ظروف ارزشمند را خریداری نمایند.

از این جهت فروشگاه اینترنتی مس شهر در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی برای علاقه مندان صنایع دستی در اقصی نقاط ایران این امکان را فراهم کرده است و در جهت حمایت از صنایع دستی استان زنجان و کاهش سفرهای بین شهری ، تامین و عرضه مستقیم صنایع دستی و ظروف مسی بصورت مستقیم و بدون واسطه با کارگاه های تولیدی شروع به فعالیت نمود. کلیه محصولاتی که مشخصات آنها در سایت درج گردیده  محصول جسم ، روح و خلاقیت هنرمندان و صنعتگران زنجانی می باشد. که به یقیین ارزشی بیش از یک محصول معمولی را دارا می باشد.

ما مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی پیشرفته، نیروی کار متخصص را در کالبد محصولاتمان بکارگرفته ایم. همچنین همواره از نظرات و پیشنهادات مشتریان گرانقدر بهره می بریم. آنها را در پیشرفت خود سهیم می دانیم.

درباره ما یا دررابطه با ما گفتن این نکته شایان ذکر است که محصولات فروشگاه اینترنتی مس شهر علاوه بر دارا بودن استاندارد های لازم ، در بالاترین کیفیت صادراتی و همچنین قیمت بسیار مناسب ارائه می گردد.

رضایت شما افتخار ماست.