تحویل اکسپرس

مجموعه فروشگاه اینترنتی مس شهر همواره به دنبال ایجاد حس اطمینان، کیفیت در خدمات و آماده نمودن بستری امن و مطمئن جهت خرید بوده است. لذا بر این باور هستیم که انتخاب درست محصول در درجه اول مهم تر از برند محصول است. از این رو ما سعی کرده ایم در روش های ارسالی نیز تحویل اکسپرس را مدنظر قرار دهیم و امن ترین و سریع ترین روش ارسال در عین حال ارزانترین روش ها جهت استفاده شما مشتریان عزیز را فراهم کنیم.

تحویل اکسپرس
تحویل سریع محصولات فروشگاه اینترنتی مس شهر

از این رو برای ارسال محصولات شما مشتریان عزیز در اقصی نقاط ایران عزیزمان و نیز سایر نقاط جهان پست سریع اکسپرس را انتخاب نموده ایم. در صورتی که قصد ارسال از روش های دیگری را دارید و یا به هر علتی مایل به تعویض شرکت های ارسال محصول هستید می بایست حتما پس از خرید با کارشناسان پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی های لازم در این زمینه صورت گیرد.

جهت ارسال محصولات لطفا به نکات زیر توجه نمایید :

  • چنانچه خرید شما قبل از ساعت ۱۲ ظهر انجام شود. خرید شما در همان روز و نهایتا ظرف مدت ۱ یا ۲ روز کاری به دست شما خواهد رسید.
  • چنانچه خرید شما بعد از ساعت ۱۲ ظهر انجام شود. محصول فردای همان روز ارسال و نهایتا ظرف مدت ۲ تا ۳ روز کاری از زمان خرید به دست شما خواهد رسید.
  • خریدهایی که در روز پنج شنبه بعد از ساعت ۱۲ و روزهای تعطیل انجام شود. ارسال کالا به اولین روز کاری بعد از تعطیلی موکول می شود.
  • تعطیلات نوروز : با توجه به عدم پذیرش محصولات توسط شرکت های پستی آخرین روز ارسال محصول۲۷ اسفند ماه خواهد بود.